BBsPL - Beauxbatons server PL

Jest to forum BBsPL'u.


#1 2014-10-22 18:47:02

MarcusPain

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-22
Posty: 1
Punktów :   

Podane na Nauczyciela ONMS

Stuart MacLeod


Miejsce Urodzenia : Francja , Tulon
Miejsce Zamieszkania : Francja  Tulon
Czystość Krwi : 100%
Historia : Stuart MacLeod był urodzony w rodzinie czarodziei , miał ciekawe i miłe dzieciństwo w wieku 6 lat poznał swojego prawdziwego przyjaciela Barry'ego , wszędzie chodzili razem jak bracia , do sklepu do parku lub na plac zabaw , pewnego razu Barry zabrał Stuartowi zabawkę i Stuart się bardzo zezłościł i stało się coś dziwnego , otóż Barry uniósł się w powietrze i coś go "wykopało" z piaskownicy a zabawka sama do niego przyszła , Barry uciekłz płaczem a Stuart bardzo się zdziwił i poszedł do rodziców i powiedział o wszystkim , wtedy rodzice powiedzieli mu że jest czarodziejem , Stuart bardzo się ucieszył i poszedł do swojego pokoju , gdy miał 11 lat przyszedł do niego list z nazwą "Durmstrang" Stuart bardzo się ucieszył i z rodzicami pojechał na jakąś ulicę i zakupili rzeczy , gdy Stuart znalazł sięna statku popłynął do zamku , 17 lat później gdy skończył naukę w Durmstrangu zaczął się starać o stanowisko nauczyciela Opieki nad Magicznymi stworzeniami w Akademnii BeauxBatons.

Wygląd i Charakter : Stuart ma czarne włosy i zielone oczy jego włosy są długie ponieważ opadają mu do łokci , mierzy 179 cm i waży 65 kg zawsze chodzi w czarnym garniturze z którego wystaje czerwony krawat jest dżentelmenem , na prawej ręce nosi złoty zegarek po dziadku i srebny wisior z okiem opatrzoności , ma smukłą twarz bez piegów , jest energiczny i surowy łatwo go zdenerwować i może cię wsadzić do kozy , ale jeśli chodzi o jakieś ważne sprawy to ci pomoże jego rozmiar buta to 42 , ma długie kończyny , mały nos i usta często chodzi w pantoflach lub rzadziej można go zobaczyć w trampkach i jeansach nosi przy sobie torbę , ma nie dużą prawię nie widoczną brodę z wąsami.

Ukończona Szkoła : Durmstrang

Owumenty :

ONMS - PO
OPCM - Z
Eliksiry - N
Językoznastwo - T
Numerologia - O
ZiU - Z
Starożytne Ruby - O
Historia Magi - T

Nick : MarcusPain
Czy jest to MK ? : Nie.
Przeczytałeś regulamin ? Tak

Drogi dyrektorze BeauxBatons !

Moje imię brzmi Stuart MacLeod , w tym liście ubiegam się o posadę Opieki Nad Magicznymi Stworzeniami w pańskiej Akademnii , Otóż od młodych lat nauki w Instytucie Durmstrang interesowałem się tym właśnie przedmiotem , gdy skończyłem naukę pojechałem do Londynu i starałem się o pracę w mugolskiej firmię ale zrezygnowałem ponieważ słabo znam się na mugolach , ale to nie ważne od lat dzieciństwa chciałem pracować w tej właśnie Akademnii , jestem dobrze wychowany i nie krzyczę i nie obrażam uczniów oraz nie używam wulgaryzmów , moje słowa to "Reguły są święte " mam nadzieję że przyjmiecie mnie ale to już pański wybór , serdeczne pozdrawiam

Stuart MacLeod

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.juvent.pun.pl www.top-eleven.pun.pl www.nar.pun.pl www.eti.pun.pl www.karchow.pun.pl